Elinchrom ELB 400

Nové sestavy bateriového generátoru ELB 400

ELB 400 – Aktualizované sady

ELB 400 © Tristan Shu
ELB 400 © Tristan Shu

Od března 2009 poskytuje společnost Elinchrom nejvíce přenosný, všestranný a výkonný flashový systém baterií Elinchrom Quadra.
Dnes jsou nejnovější komplety ELB 400 dokonalejší než kdy jindy s nově zavedeným vysílačem EL-Skyport Transmitter Plus a transportní taškou ProTec Location.
Ve srovnání s originálním modelem Quadra nabízí model ELB 400 více než dvojnásobnou kapacitu záblesku, pouze dvě třetiny hmotnosti a podstatně vylepšenou funkčnost s inspirativní snadnou obsluhou.

Elinchrom ELB 400
Elinchrom ELB 400

Všechny modely ELB 400 nyní zahrnují 18 cm voštinový reflektor Quadra, který nabízí téměř o jednu stopu více světla a nově vyvinutou tašku Locations, který je přizpůsobitelný potřebám každého fotografa.

ELB 400 Hi-Sync set
ELB 400 Hi-Sync set

Sada Hi-Sync ELB 400

Sada Hi-Sync ELB 400 je určena pro fotografy, kteří potřebují Hi- Syncovou fotografii s vysokou rychlostí závěrky, aby přemohly slunce. Sada Hi-Sync je dodávána s nedávno zavedenou hlavou Quadra HS. Nicméně žádný vysílač zde není zahrnut, takže fotografové mají svobodu volby odpovídajícího systému EL-Skyport Transmitter Plus HS pro svůj kamerový systém.

 

ELB 400 Pro & Dual set
ELB 400 Pro & Dual set

Sada ELB 400 Pro & Dual Pro

ELB 400 Pro a Dual Pro jsou určeny pro fotografy, kteří preferují nejvšestrannější blesk. Quadra Pro Head nabízí dobrou životnost blesku a může být také použita – do určité míry – pro Hi-Sync s volitelným vysílačem ELS Skyport Plus HS. Mezi tyto sady patří nový vysílač Skyport Plus, spouštěč, který může dálkově nastavit napájení.

 

ELB 400 Action set
ELB 400 Action set

ELB 400 Action set

Sada nástrojů ELB 400 je určena fotografům, kteří chtějí rychlou dobu záblesku, aby vytvořili nejostřejší snímky při běžných rychlostech synchronizace blesku. Tato sada také obsahuje nový Skyport Transmitter Plus pro bezproblémové a spolehlivé ovládání.

Elinchrom je proslulý kvalitou světla, přenositelností svých výrobků a širokým sortimentem příslušenství. Produktová řada Elinchrom je nabízena za zajímavou cenu a s neuvěřitelnou kvalitou, která umožňuje fotografům užívat si fotografování.

Ať jste kdekoli, v exteriéru, na cestách nebo ve studiu, nové sady ELB 400 jsou vaše přenosné, robustní, lehké a snadné řešení, které umožňuje nekonečné možnosti.

ELB 400
ELB 400

Napsat komentář