Širokoúhlé

Tyto reflektory jsou vrlmi vhodné pro kombinaci s deštníky nebo s voštinovými filtry. Voštinové filtry jsou k dispozici jsou 18 cm voštinový a 21 cm standardní reflektor. Pro 21cm standardní reflektor jsou dále sety klapek, díky kterým je tento širokoúhlý reflektor velmi univerzální.

Aktivní filtry

 • Deštníkový 16cm 90° reflektor

  765,00 Kč

  Poskytuje široký rovnoměrný rozptyl, vynikající pro práci s jediným světelným zdrojem nebo fotografováním velkých skupin. Ideální pro použití ve spojení s deštníkem, protože tento reflektor rovnoměrně osvětluje deštník (bez centrálního "hotspotu").

 • Voštinový 18cm 70° reflektor

  1 002,00 Kč

  Voštinový reflektor 18 cm je univerzálním reflektorem pro cestování a lze jej použít k přímému nebo nepřímému osvětlení s deštníky Elinchrom. Je základem mnoha světelných efektů, protože je určen pro použití s voštinovými filtry, barevnými filtry, difuzory apod. Stejně jako pro efektivní osvětlení velkých ploch.

 • Standardní 21cm 50° Reflektor

  1 296,00 Kč

  Standardní reflektor 21 cm kombinuje vysoký výkon s dobrým rozložením světla. Je základem pro mnoho světelných efektů, protože je určen pro použití s držákem filtrů a klapek a voštinovými filtry, barevnými filtry, difuzory atd. Stejně jako pro účinné osvětlení velkých ploch.

 • Varistar 24cm 90° Reflektor

  663,00 Kč

  Široké pokrytí s centrálním "hotspotem", když se používá jako přímý reflektor. Ideální kombinací pro široké a rovnoměrné rozložení světla je s deštníkem Varistar 85 cm nebo s hlubokým deštníkem 105 / 125 cm transparentním.