• Sleva!

Quadra Pro hlava

Quadra Pro hlava

8 423,00 Kč
S DPH

Hlava PRO je standardní hlava pro všestranné použití. Je perfektní pro portrétní a módní fotografii.
Nabízí výborný poměr mezi výkonem a cenou. Je všestranná.

Počet

Obsahuje 2,5m bleskový kabel, Refraktor Quadra 13,5 cm a Multifunkční krytka.

Specifikace:

  • LED pilotní žárovka s tepolotou denního světla 5500°K, ekvivalent 50W halogen
  • Super přenosná, nízká váha jen 0,28 kg
  • Kompaktní velikost 9 x 8 x 11 cm
  • Vyměnitelný kabel
  • Výměnná výbojka
  • Středový držák Elinchrom deštníků
  • Součástí 2,5m kabel 

Pro záblesková hlava nabízí pomalejší dobu trvání záblesku v porovnání s hlavou A - Akční, ale je rychlejší ve srovnání s hlavou HS.
Při plném výkonu na ELB 400 nabízí Pro head v t0.5 dobu blesku 1 / 1200 sekundy.

Pro zátiší a portréty nebo kde se předmět nepohybuje, je to dostatečně rychlé trvání blesku pro ostrý obraz. Pokud se však předmět pohybuje, nebude trvání tohoto blesku dostatečně rychlé, aby zastavilo pohyb subjektu při normálních rychlostech závěrky synchronizace blesku, tj. do expozice cca. 1/250 sekundy nebo nižší.

Hlava Pro může být použita v režimu Hi-Sync s nejnovějším vysílačem EL-Skyport PRO / Plus HS, avšak v porovnání s HS hlavou bude mít poměrně větší gradaci.

Pozor: Maximální rychlost závěrky a gradace závisí na použitém fotoaparátu.

Velké senzory, mechanické části uzávěru a zrcadla, stejně jako firmware fotoaparátu a zvolená rychlost závěrky ovlivní výsledky. Kamery bez zrcadlovek dokáží zvládnout Hi-Sync velmi dobře.

Pokud nechcete fotografovat akci a chcete jen koupit jednu bleskovou hlavu, která může do určité míry pracovat s funkcí Hi-Sync a také vytvořit pěkné ostré portréty, je vhodná volba Pro head.

Chcete-li fotografovat především při vyšších rychlostech závěrky až do 1 / 8000s, budete potřebovat vysílač EL-Skyport PRO / Plus HS spolu s bleskem ELB 400 a hlavou HS.

Ale pokud chcete investovat do tohoto systému, navrhli bychom, abyste pořídili hlavu Quadra HS, vynikající pro Hi-Sync a Action hlavu pro krátkou dobu záblesku.
Toto nabídne to nejlepší z obou světů, v závislosti na situaci.

Pro hlavy ELB 400/500/Quadra jsou k dispozici vybrané příslušenství Elinchrom, které lze nasadit přímo na hlavy. Mezi ně patří Q-Portalite Square 44, 53, 66 a Octa 56, stejně jako Q-Reflector 18 cm Grid 60° a Standard Reflector 13,5 cm 70°. Můžete však používat mnohem více modifikátorů světla pomocí adaptéru Q-Relfector.

Chcete-li použít celou řadu příslušenství Elinchrom, je nutné nasadit adaptér Q-reflektoru MK-II k hlavě blesku.

Záblesková hlava se nasazuje přímo do adaptéru, který má vlastní sklopný úchyt na stativ, aby byl s bleskovými hlavami ELB 400/500 použitelný pro jakýkoliv reflektor nebo softbox Elinchrom. Dokonce i největší modifikátory, jako je Elinchrom Litemotiv Octabank, lze použít s bleskovými hlavami ELB 400/500 pomocí tohoto adaptéru.

Protože můžete přidat adaptér Q-reflektoru MK-II přímo k bleskovým hlavicím ELB 400/500, můžete dosáhnout stejné kvality světla jako u všech ostatních modifikátorů Elinchrom.

Příslušenství, které lze použít bez adaptéru QK-reflektoru MK-II.

Příslušenství, které lze použít s adaptérem Q-Reflektor MK-II.

20121

Parametry

Typ příslušenství:
Zábleskové hlavy

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat