• Sleva!

Indirect 145x145cm Square Litemotiv

Indirect 145x145cm Square Litemotiv

34 640,00 Kč
S DPH

Indirect Litemotiv je průmyslovým standardem pro fotografování v exteriéru i ve studiu. Má nejsnadnější použití! Litemotiv je ideální pro ty, kteří chtějí přenosné a lehké řešení bez jakýchkoli kompromisů kvality. Blesk je zabudován nepřímo pro šíření krásného, bohatého a rovnoměrného světla, které přináší život vašim obrazům. Jedinečný skládací systém umožňuje rychlé sestavení systému Indirect Litemotiv na libovolném místě. Jeho součástí je vysoce kvalitní taška na přepravu, která jej bezpečně přepraví kamkoli.

Počet

  • Velmí rychlé sestavení díky unikátní konstrukci
  • Vysoce kvalitní materiál paraboly, s vyšší svítivostí - o 30% více než Rotaluxy, žáruvzdorné, lze použít pilotní žárovky až 650W halogen
  • Každý Indirect Litemotiv obsahuje dva difuzory, vnější, vnitřní, dále pak transportní tašku
  • 360°rotační systém
  • hloubka 70cm
  • Lze připojit jakýkoliv přístroj Elinchrom ( Quadra a ELB s adaptérem)
  • Lze připojit hlavy Profoto s použitím adaptéru 26333

Kvalita světla

Středové umístění záblesku umisťuje světelný paprsek v ohnisku těchto softboxů pro dosažení nejlepších možných výsledků.
Výsledkem je zdroj světla, který má rovnoměrnou intenzitu a vynikající barevnou saturaci. Proto mnoho slavných fotografů používá Octa jako jediný zdroj světla pro portrétní fotografování.

Více světla

Nová reflexní struktura softboxů Indirect Litemotiv je jedinečná. Nabízí více světelného výkonu ve srovnání s předchozími tkaninami Rotaluxů a zároveň nabízí stejný výrazný vzhled Elinchrom.
Je odolná proti teplu, což znamená, že s naší novou technologií Indirect Litemotiv lze použít 650W žárovky, celkově je také trvanlivější.

Kompatibilita

Integrovaný reflektor přístrojů Elinchrom je navržen tak, aby maximalizoval účinnost i distribuci světla. Výbojka je umístěna v ohnisku, aby se zabránilo inherentnímu šíření světla. Bajonet je kompatibilní se všemi přístroji Elinchrom od roku 1974.

indirect-5.jpg

Inovovaný

Tyto velké, ale lehké softboxy získaly celosvětovou popularitu.
Octa 190 cm je náš nejoblíbenější tvar a pravděpodobně i dalších značek nejoblíbenější nástroj pro nasvětlování.

Stabilita

Víme, že tyto softboxy se používají po celém světě v nejrůznějších podmínkách. 
Proto jsme přidali malé kroužky na každé straně Indirect Litemotivu, aby fotografové mohli bezpečně přichytit Indirekty k zemi nebo jakémukoli prvku kolem nich.

Přenosnost

Jejich jedinečná patentovaná konstrukce a design umožnil těmto softboxům stát se populárním po celém světě na nejrůznějších mistech. Proto každý Indirect Litemotiv obsahuje transportní tašku.

Proces nastavení / sestup je tak jednoduchý, že přestože jsou to velmi velké softboxy, lze je rychle skládat do jedné tašky pro pohodlnou přepravu.

28001

Parametry

Produkt typu:
Softbox
Typ:
In-direct
Čtvercový
Speedring:
Klasický

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat