ROTAGRID - nové voštinové filtry nyní na všechny softboxy rotaluxy

ROTAGRID - nové voštinové filtry nyní na všechny softboxy rotaluxy

- Categories : Produkty
star
star
star
star
star

Rotalux - výběr fotografa

Letos Rotalux slaví 25 let od svého vzniku, kdy se stal vyhledávaným příslušenstvím pro tvarování světla. Během těchto 25 let Rotalux byl neustále optimalizován a vylepšován, aby se stal ještě lepším.

26178 70x70cm.jpg

Chybějící kousek

Rotagrid je volitelné příslušenství, které fotografům dává možnost omezit šíření světla s větší kontrolou a přesností než kdykoli předtím. S Rotagridem se stává nový způsob osvětlování mnohem přístupnější.

Ještě větší difúze

V rámci vylepšení provedených pro Rotaluxy jsou k dispozici i externí difuzory jako samostatná položka - nyní umožňují nasazení druhého externího difuzéru, pro ještě jemnější difúzi, nebo ještě jednodušší připojení Rotagridu.

Vlastnosti nových Rotagridů - voštinových filtrů:

12 tvarů

Od čtvercových, obdelníkových, úzkých stripů a osmihrannů, až po Elinchrom Deep.

Perfektní šíření světla

Vysoce kvalitní stříbrná tkanina pro nejlepší distribuci světla po celém povrchu.

Extrémně přenosný

Lehký materiál a sklápěcí mechanismus přispívá k velmi dobrému transportu softboxu. Součástí balení je i přepravní taška pro ochranu před poškozením.

Od měkčího k tvrdšímu

Vnitřní a vnější difuzory se používají pro nejjemnější možné světlo. Pokud potřebujete ostřejší a tvrdší vzhled, používejte je bez difuzorů!

Malé rozdíly

Všechny difuzéry jsou bez optických zjasňovačů, které tak nemají vliv na celkovou barvu obrazu, který vytváříte.

Dostupné i pro jiné značky

Kromě Elinchromu jsou k dispozici Rotalux speedringy i pro všechny další hlavní značky: Alien Bee ™ a Balcar, Broncolor ™, Bowens ™ nebo S-mount, Hensel ™ Expert a Profoto ™ & Profoto OCF.

Volitelný voštinový filtr - Rotagrid

Nyní jsou k dispozici 30° voštiny pro všech 12 tvarů. Ovládejte šíření světla nebo přidejte do svých snímků nový styl.

Volitelné deflektory

Pro uživatele Elinchromu je zde volitelná deflektorová sada - stříbrný, zlatý, průsvitný a matný deflektor, kterým lze dále modifikovat světlo pro ještě větší tvrdost nebo měkkost a eliminovat nebo tónovat stíny.

Pro všechny Rotaluxy

Kompatibilní voština Rotagrid je k dispozici pro každou velikost a tvar Rotaluxu; od čtverce, obdelníku, úzkého stripu, či osmihranu až po charakteristický Elinchrom  - hluboký Deep.

30° úhel světla

Dále ovládejte šíření světla nebo přidejte do svých snímků nový styl.

Tuhý a tvrdý

Rotagrid voštiny jsou vyrobeny z odolného, ​​lehkého materiálu, strukturovaného tak, aby si zachovaly tvar v průběhu času a udržovaly přesnost.

Rychlé nastavení a sejmutí

Voštiny Rotagrid se rychle připevňují i sundavají pomocí suchých zipů, jejich skladování a přeprava je tak velmi jednoduchá.

Těžko špatně umístitelné

Všechny rotagridy obsahují úložné pouzdro s jasným označením, které vám pomůže udržovat věci organizované a přístupné.

26775_26776_Rotagrid_Recta_Only_R.jpg26775-26776_Rotagrid_Strip_Only_R.jpg26777-Rotagrid_Octa_Only_R.jpg26780-26778_Rotagrid_Octa_135-175_Only_R26779_Rotagrid_Octa_150_Indirect_Only_R_

Chcete-li ohodnotit tento článek, přihlaste se

Share this content