Skyport Canon PRO vysílač

Skyport Canon PRO vysílač

6 232,00 Kč
S DPH

Vysílač 3. generace s podporou HyperSync až do 1/8000s a dálkovým ovládáním s vizuální kontrolou.

Dosah až 200m.

Je několik variant podle typu fotoaparátu.

Počet

Odvážně tam, kam se žádný vysílač nevydal!

Skyport Plus HS PRO

Po 10 letech a více než 400.000 prodaných kusů Skyport, se Elinchrom rozhodl nejen zvýšit laťku, ale rovnou ji přeskočit a to novým produktem Skyport Vysílač Plus PRO, (nebo-li Skyport PRO - dříve HS). Nejpokročilejší Skyport vůbec, dává Elinchrom uživatelům schopnost kontrolovat a vizualizovat nastavení výkonu, napříč všemi svými přístroji přímo ze Skyport Vysílače a schopnost odpalovat blesky při rychlostech až do 1 / 8000s v režimu Hi-Sync.

Nové vizuální rozhraní se zpětnou vazbou.

Velký LCD displej Skyport PRO (HS) nabízí obousměrnou kontrolu prostřednictvím nového rozhraní se zpětnou vazbou, které umožňuje vidět přesně nastavení každého přístroje přímo na vysílači. Uživatelé mohou ovládat každý přístroj a pilotní žárovky přímo ze Skyport vysílače, který okamžitě ukazuje aktualizované nastavení výkonu. To poskytuje nepřekonatelnou úroveň "obousměrné komunikace a řízení” pro každý přístroj ve vašem nastavení přímo od vašeho fotoaparátu.

Skyport Plus HS displej   Skyport Plus HS displej

Hi-Sync umožňje prozkoumat svět fotografování s bleskem ještě dále.

Technologie Elinchrom Hi-Sync umožňuje jít nad rámec X-Sync vašeho fotoaparátu. Fotografové mohou jednoduše přepnout do režimu Hi-Sync a mají přístup k synchronizaci s rychlostí až 1 / 8000s pro zmrazení pohybu, přebití slunce, ztmavení pozadí, nebo použítí širší clony. Nové ODS (Over Drive Sync) umožňuje uživatelům jemné doladění zpoždění spouštěcího signálu Skyport PRO vysílače - optimalizovat expozici při vysokých rychlostech závěrky a zároveň získat až o 2 clony více světla.

Skyport HS má 20 frekvenčních kanálů, které lze použít buď v “normálním” nebo “speed” ​​módu. Vysílač se snadno a bezpečně připevňuje do sáněk pro blesk s mechanismem quick-lock, a je poháněn 2x AA bateriemi. Je také vybaven integrovaným světlem AF pro rychlejší zaostřování a konektor mini-USB pro aktualizaci firmwaru. Uživatelé mohou okamžitě rozlišit, jaký režim synchronizace je nastaven. Podsvícení displeje svítí zeleně pro normální režim synchronizace, a červeně pro režim vysoko-rychlostní synchronizace.

Mohou se také těšit na dosah až 200m venku a až 60 metrů v interiéru.

Nový Skyport HS je pokračováním závazku Elinchrom kvality;

poskytuje fotografům nástroj pro zvýšení své zkušenosti s fotografováním a zároveň ukazuje, jak Elinchrom hledí pevně do budoucnosti. Skyport HS představuje bezproblémové rozšíření rodiny EL-Skyport, protože je kompatibilní s třemi předchozími generacemi přístrojů (včetně modulu El-Skyport vysílač RX pro Style RX, Digital RX, a Ranger RX systémů a integrovaných EL-Skyport modulů pro BRX, D-Lite RX, ELC Pro HD, a ELB řady.) Tento Skyport HS dodává schopnost synchronizace a “obousměrnou kontrolu" pro všechny Elinchrom přístroje s možností EL-Skyport.

Skyport HS je první výsledek v dlouhém seznamu vzrušující spolupráce s designovým partnerem Phottix a umožňuje Skyportu se pochlubit nejlepší kvalitou, spolehlivostí a rozsahem co je vůbec možné.

© Tristan Shu
© Tristan Shu

"Skyport HS nabízí pohodlí a spolehlivost, které nebyly dosud dostupné s jakýmkoliv vysílačem. Obsahuje také tolik nových pokročilých funkcí a možností, které otevírají zcela nový svět, při fotografování s bleskem. Již dlouho jsem uvedením nového produktu nebyl takto nadšen! "

Michael Clark -  Fotograf

EL-Skyport Plus HS Nabízí:

  • Velký LCD displej, s unikátním zobrazením nastavení výkonu v reálném čase přístrojů
  • Snadný přístup tlačítek a Digital Dial pro rychlé nastavení a ovládání
  • 40 kanálů*, 4 skupiny (* 20 kanálů pro normální a 20 kanálů pro Speed ​​režim synchronizace)
  • Hi-Sync, až do 1 / 8000sec s Canon a Nikon fotoaparáty
  • Rozšířený pracovní dosah až 200 m
  • AF světlo a “sure-lock” pro uchycení do kolejniček
  • USB port pro upgrade firmwaru

O švýcarském Elinchromu

Elinchrom byl v popředí vývoje fotografické osvětlovací techniky již od prvních dnů výroby studiových blesků. Díky neustálému vylepšování produktů a věnování se výzkumu a vývoji, naše produkty používá, či pronajímá mnoho předních světových fotografů. Z našeho sídla a výrobního závodu s výhledem na Ženevské jezero, exportujeme Elinchrom studiovou zábleskovou techniku po celém světě.

 

SPECIFIKACE

Frekvenční rozsah 

2.4 GHz

Kanály 

40; (20 v Normal módu – zelená / 20 ve Speed módu – červená)

Skupiny 

4: 1, 2, 3, 4

Synchronizace blesku 

Normal: limitovaná X-sync fotoaparátu

Hi-Sync mód: až do 1/8.000 s.

2nd curtain / 2. lamela synchronizace: pouze Canon

Dosah 

Až 200 m pro synchronizaci

AF pomocné světlo 

Ano

Připojení

Botičky pro kolejničky Canon (19366) a Nikon (19367)

Mini-USB pro update firmwaru

2.5 mm Jack synchro kabel

Napájení 

2x AA baterie

Indikace a ovládání 

LCD displej:

Sync mód, skupina, kanál, ODS, Hi-Sync, shutter mód, stav baterie, název přístroje, ID přístroje, výkon přístroje, nastavení pilotní žárovky přístroje.

Tlačítka:

Výběr skupiny, test, kolečko pro změnu hodnot, potvrzení, on/off a refresh. Jsou zde také 4 tlačítka s proměnnými funkcemi:Výkon +/-, změna režimu pilotní žárovky off/prop/free, individuální nastavení přístroje a nastavení dashboardu. Menu nahoru, menu dolu a exit.

Rozměry 

84.1 x 68.3 x 58.5 mm

Váha 

120 g bez baterie.

Primary: Dark gray, Distance Range: 200 m, Material: Plastic, Height: 57 mm, Length: 85 mm, Width: 68 mm, Skyport Type: EL-Skyport Transmitter Plus HS for Olympus

19366

Parametry

Typ:
HS, HSS, TTL
Vysílač

Specifické reference

Ke stažení

Návod

Ke stažení (1.02M)

Mohlo by vás také zajímat

Související články na blogu